Redakcja

Sabina M.

Z wykształcenia dziennikarka – absolwentka Wydziału Politologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie o specjalnościach Medialnej i Public Relations.
Ukończyła także studia magisterskie na kierunku prawno-menedżerskim Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie.

Moje zainteresowania zawodowe związane są z szeroko rozumianym marketingiem, PR, Social Mediami, prawem oraz komunikacją interpersonalną.
W wolnych chwilach uwielbiam gotować i uprawiać sport. Bardzo interesuje się sferą emocjonalna człowieka, czym zresztą chętnie dzielę się w swoich publikacjach.

Monika C.

Absolwentka Inżynierii Rolnictwa na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Jestem redaktorem tekstów na portale związane z tematyką domu i rodziny. Szczególnie interesuje mnie wpływ przyrody na człowieka.

Moją pasją są ogrody. W swoim ogrodzie spędzam bardzo dużo czasu, aczkolwiek rzadko w nim odpoczywam. To moje laboratorium doświadczalne i najlepszy reduktor stresu, jaki sobie mogłam tylko wymarzyć.

Miłosz Sanecki

Absolwent kierunku Psychologia Ekonomiczna.
Tworzę artykuły z zakresu ekonomii, finansów i psychologii. Szczególnie interesują mnie zagadnienia związane z inteligencją emocjonalną w podejmowaniu decyzji finansowych.
W wolnych chwilach zajmuję się fotografią, bieganiem i chodzeniem po górach.

Monika Sroka-Ossowska

Magister psychologii, absolwentka Wydziału Pedagogiki i Psychologii UMCS w Lublinie (specjalność: psychologia kliniczna i neuropsychologia); ukończyła Studium Pedagogiczne (WSPA w Lublinie), Studium Psychologii Sądowej (Dolnośląskie Centrum Psychoterapii we Wrocławiu), Kurs Mediatora Sądowego (Ośrodek Konsultacyjno-Mediacyjny w Lublinie).

Pracowała z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi, mającymi trudności w funkcjonowaniu emocjonalno- społecznym, zagrożonymi niedostosowaniem społecznym. Współpracowała z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie w Lublinie oraz Ośrodkiem Wsparcia Dziecka i Rodziny „Koło” w Warszawie.

Specjalista w zakresie diagnozy dziecka i rodziny oraz nieletnich – opiniowanie na potrzeby Sądu w sprawach opiekuńczych i rozwodowych oraz o demoralizację (w OZSS, wcześniej w ROD-K). Główne obszary zainteresowań zawodowych: ekspertyzy sądowo- psychologiczne, psychopatologia społeczna (w tym przemoc w rodzinie), kryminologia.

Formularz kontaktowy