Akumulatorowe samochody zabawki idealnym prezentem dla przedszkolaka

Biały akumulatorowy samochodzik dla dziecka

Samochody zabawki to jedne z najpopularniejszych prezentów dla kilkulatków w ostatnich latach. Dzieci w wieku przedszkolnym oraz nieco starsze uwielbiają zabawę w autkach, które jeżdżą tak jak prawdziwe pojazdy. Spędzają w nich wiele godzin, radośnie bawiąc się w towarzystwie rodziców i rówieśników. Jeśli zastanawiasz się, czy kupić auto elektryczne dla swojego dziecka, sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na taki krok.

Samochód na akumulator – dlaczego warto kupić go dziecku?

Samochód dziecięcy to obecnie nie tylko jeździki, które napędza się poprzez przesuwanie nogami. Dla kilkuletnich dzieci samochody są wyposażone w akumulator, który umożliwia jazdę jak prawdziwym autem. Pojazdy akumulatorowe posiadają pedał gazu i hamulec, dzięki czemu dziecko może uczyć się prowadzenia samochodu od najmłodszych lat. Samochody akumulatorowe są jednocześnie w pełni bezpieczne. Posiadają solidne pasy bezpieczeństwa, a także inne systemy, które uniemożliwiają przypadkowe stoczenie się autka z chodnika lub wjechanie w nieodpowiednie dla dziecka miejsce.

Auta akumulatorowe dla dzieci prowadzą się lekko i łatwo, dlatego dobrze bawią się w nich już przedszkolaki. Samochód mercedes lub samochody terenowe dla maluchów jadą do przodu, skręcają, a nawet cofają po wybraniu odpowiedniego biegu. Dzięki temu dzieci szybko uczą się samodzielnie prowadzić auto i bawią się znakomicie bez pomocy rodziców.

Samochody elektryczne dla dzieci nie tylko dla chłopców

Auto na akumulator zdalnie sterowane jest często wybierane dla chłopców, lecz równie dobrze można kupić je dziewczynkom. Nic nie stoi bowiem na przeszkodzie, by samochodzikami poruszały się też małe kobietki. Dziewczynki coraz częściej chcą się bawić tak samo jak chłopcy, zwłaszcza, że widzą, iż ich mamy również prowadzą auta i posiadają prawo jazdy.

Różne samochody akumulatorowe trafiają w gusta wielu małych użytkowników. Dla dziewczynek znajdzie się samochód na akumulator w kolorze różowym, z motywem księżniczek lub innym, uwielbianym przez kilkulatki. Dla chłopców można natomiast wybrać auto na akumulator z motywem wyścigówki, policyjne lub wóz strażacki, które pozwoli spełnić marzenia o zostaniu bohaterem.

Co ważne, samochody dziecięce mają wytrzymałe baterie, dzięki czemu pracują długo na jednym ładowaniu. W przypadku rozładowania, wystarczy podpiąć je do gniazdka, a akumulator szybko uzupełni się do pełna. Do ładowania nie potrzeba żadnych przejściówek ani specjalnych kontaktów. Samochodzik naładuje się bezpośrednio z gniazdka w każdym domu.

One Reply to “Akumulatorowe samochody zabawki idealnym prezentem dla przedszkolaka”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.