Czym najlepiej zastąpić słodkie napoje?

Lemoniada

Poszukujesz napoju, który w stu procentach będzie zdrowy ? Na rynku niemal wszystkie napoje mają w swoim składzie duże ilości substancji słodzących i wiele innych szkodliwych substancji. Czym zatem warto je zastąpić?

Poszukujesz napoju, który w stu procentach będzie zdrowy ? Na rynku niemal wszystkie napoje mają w swoim składzie duże ilości substancji słodzących i wiele innych szkodliwych substancji. Wszystkie te napoje nie są korzystne dla naszego zdrowia. Jakie są skutki picia słodkich napojów i jaki wpływ ma plastik na jakość wypijanego napoju?

WADY PICIA NAPOJÓW SŁODZONYCH I GAZOWANYCH

Napoje słodzące i gazowane w swoim składzie mają wiele substancji szkodliwych, które negatywnie wpływają na nasze zdrowie. Mimo licznych badań i publikacji wyników przez naukowców ludzie nadal decydują się na picie tych napojów.  Powodują one choroby serca, miażdżycy, cukrzycy typu II, przyczyniają się do chorób układu krążenia, czy nawet raka.
Według badań nie tylko substancje znajdujące się w słodkich napojach mają niebezpieczny wpływ na zdrowie człowieka, ale również sposób w jakim są przechowywane. Niestety na naszym rynku większość napojów jest w plastikowych butelkach. Do produkcji plastiku wykorzystuję się biosfenol to substancja chemiczna, którą można znaleźć niemalże we wszystkich opakowaniach i butelkach plastikowych. Biosfenol przyczynia się do powstawania nowotworów między innymi piersi i prostaty, powoduje również zmiany w układzie hormonalnym mężczyzn.

ZASTĄPIENIE NAPOJÓW SŁODZĄCYCH

Znaną alternatywą dla napojów słodzących jest wszystkim znana woda. Woda ma wiele korzyści przede wszystkim nawadniamy organizm i zdecydowanie lepiej gasi pragnienie niż inne napoje gazowane i słodzące. Woda poprawia przemianę materii, oczyszcza organizm z toksyn i innych substancji. Redukuje ból głowy, mięśni i stawów.  Poprawia koncentrację  i sprawność intelektualną, chroni nerki i serce przed chorobami, a także przed nowotworami, zaparciami i żylakami odbytu. Jest bardzo korzystny dla kobiet w ciąży, dzięki niej płód jest odpowiednio nawodniony i lepiej się rozwija.

Jeżeli jednak nie przepadasz za wodą, albo nie potrafisz pić jej w dużych ilościach i potrzebujesz dodatkowo jakiegoś napoju, który będzie chociaż trochę słodki, ale nie będzie szkodził Twojemu zdrowiu. Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie nowość na naszym rynku! Beelemon to napój, który jest w 100 % naturalny. W jego składzie nie znajdziemy żadnych szkodliwych substancji. Napój słodzony jest tylko i wyłącznie naturalnym miodem. Napój smakuje dokładnie tak jakbyśmy go zrobili sami w domu. Dodatkowym atutem jest to, że lemoniada produkowana jest w Polsce. Napój możemy zamówić prosto pod nasze drzwi. Zajmują się tym takie firmy jak Beelemon czyli hurtownia napojów z Krakowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.