Do czego można wykorzystać statuetki drewniane?

drewniana statuetka Buddy

Statuetki drewniane to unikatowy sposób na wyrażenie wdzięczności za osiągnięcia czy też udzieloną pomoc.

Jeśli chcemy wręczyć komuś coś unikalnego, co stanie się wartościową pamiątką na długie lata, warto wybrać statuetki drewniane. Mogą być wyróżnieniem, nagrodą czy po prostu miłym upominkiem.

Statuetki drewniane – jakie mają zalety i zastosowanie?

Statuetki drewniane idealnie sprawdzają się w roli tradycyjnego podarunku, który urzeka swoim pięknem i oryginalnością. W ich przypadku można mówić o ekologii, co jest obecnie wręcz modne. Z takiego upominku z pewnością będą zadowolone osoby lubiące otaczać się naturalnymi materiałami, gustujące w stylu retro. Drewno jest materiałem klasycznym, uniwersalnym, ponadczasowym, powszechnie dostępnym i relatywnie tanim. Posiada ciepłą barwę i jest przyjemne w dotyku. Możliwe jest nadanie statuetce z tego surowca przeróżnych kształtów – nawet serca czy gołębi. Można na niej umieścić dowolny napis czy grafikę. Wspaniale nadaje się do obdarowania nią kogoś bliskiego z rodziny, niezależnie od okazji. Nie musi być formą nagrody, ale niebanalnym sposobem na wyróżnienie drugiej osoby, zaskoczenie jej czymś niesztampowym, spersonalizowanym. Statuetki okolicznościowe wykorzystywane są podczas wielorakich wydarzeń, razem z medalami tworzą idealny zestaw nagród lub pamiątek. Posiadają one podstawę i grawerowane tabliczki, przez co prezentują się bardzo elegancko i stanowią mile widzianą ozdobę na półce. Można po nie sięgnąć w wielu sytuacjach oraz umieścić dedykację, podziękowanie czy inną informację.

 

Na rynku dostępnych jest wiele gotowych statuetek na różne okazje, ale można też zamówić statuetki drewniane na zamówienie – dostosowując je do swoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Wszystko zależy od tego, kto ma być adresatem takiej formy prezentu. Są nieocenione podczas uroczystości rocznicowych, wizyt gości czy partnerów biznesowych, wszelkiego typu wydarzeń wymagających uroczystej formy upamiętnienia. Statuetki kojarzą się wielu osobą ze sportem, gdyż wręczane są zwycięskim sportowcom lub drużynom. Można też wykorzystać statuetki drewniane jako niebanalne narzędzie do wyróżnienia pracowników, co z pewnością podniesie ich morale i przełoży się na lepsze wykonywanie powierzonych im obowiązków. Każdy lubi być doceniany, ale nie tylko słownie – codzienne patrzenie na spersonalizowaną statuetkę z całą pewnością będzie bardzo motywujące. Wspaniale nadają się też do uczczenia rocznicy, nagrodzenia uczniów/nauczycieli. Po statuetki chętnie sięgają wielorakie instytucje i organizacje – np. na pamiątkę konkretnych wydarzeń czy za działalność na ich rzecz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.