Dobry materac piankowy – czyli jaki?

Artykuł sponsorowany.

Mnóstwo osób ma problem z wyborem odpowiedniego materaca. I nic w tym dziwnego, bo zadanie to wcale nie należy do najprostszych. Od tego, na jaki materac postawimy, zależeć będzie komfort naszego snu oraz dobro naszych pleców. Materac to inwestycja na lata, a dziś powiemy wam, jaki materac piankowy najlepiej wybrać, aby być w pełni zadowolonym.

Zakup materaca kwestią indywidualną

Każdy powinien wybrać materac zgodny ze swoimi potrzebami. Sugerowanie się poleceniami bliskich niekoniecznie okaże się właściwa decyzją. Jeśli już dziś budzisz się z bólem w okolicach pleców i odczuwasz znaczny dyskomfort oznacza to, że warto wymienić materac na nowy. Świetną alternatywą są materace ortopedyczne, które poprawiają jakość snu, a co za tym idzie, także poziom codziennego funkcjonowania. Pianka z jakiej są wykonane dopasowuje się do naszego ciała, zapewniając rozluźnienie i pełną swobodę.

Dlaczego materac piankowy SleepMed?

Odpowiedź na to pytanie jest na prawdę prosta. Firma Hilding Anders to światowy producent  materacy. Poza produktami pod własną marką, Hilding wykonuje także materace pod markami własnymi dystrybutorów. Jednym z produktów marki prywatnej, są właśnie materace piankowe SleepMed.

Dzięki innowacyjnej piance termoelastycznej, która profilowana jest w siedmiu strefach komfortu, każdy może liczyć na perfekcyjne dopasowanie materacu do kształtu swojego ciała. Dzięki temu zyskać można nie tylko podparcie kręgosłupa, ale i nieoceniony komfort.

Co więcej, przy produkcji materacy piankowych SleepMed wykorzystywana jest technologia obiegu powietrza Airforce. Zapewnia ona nie tylko właściwą cyrkulację powietrze, ale także nie dopuszcza do rozwoju roztoczy i bakterii.

Jaką twardość materaca wybrać?

Wiele osób szuka odpowiedzi i na to pytanie. Z materacem piankowym SleepMed zyskamy możliwość przełożenia pianki VISCO na drugą stronę materaca w dowolnej chwili. Materace SleepMed mają cztery rodzaje twardości, które samodzielnie można regulować.

Jakie cechy przypisać można materacom SleepMed?

Kupując materac warto wybrać ten, który zapewni nam:

  • idealne dopasowanie do ciała,
  • uczucie wyjątkowej miękkości,
  • złagodzenie bólu kręgosłupa,
  • utrzymanie prawidłowej pozycji kręgosłupa,
  • swobodny przepływ krwi,
  • komfortowy odpoczynek,
  • szybką regenerację organizmu,
  • wysoką odpornością na eksploatację,
  • właściwa higienę.

Wszystkie te cechy posiadać powinien dobry materac piankowy, taki jak materac SleepMed.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.