Dobry wybór oraz zakup niemowlęcego fotelika do samochodu

Fotelik do samochodu dla dziecka

Rodzice będący na etapie wyboru produktów dla swojej mającej niebawem pojawić się na świecie pociechy, poszukują rzeczy najlepszej jakości. Jednym z ważniejszych produktów kupowanych na początku gromadzenia wyprawki jest fotelik samochodowy, niezbędny do podróżowania samochodem.


ARTYKUŁ REKLAMOWY

Wybrany przez rodziców fotelik samochodowy powinien być bezpieczny, najlepiej nowy, może być wyposażony w innowacyjne rozwiązania, dzięki którym dziecko będzie jeszcze bezpieczniejsze wewnątrz fotelika. Pierwszymi fotelikami są foteliki zwanymi potocznie „nosidełkami”, pełnią również rolę kołyski, co sprzyja uspokojeniu dziecka. Pierwsze foteliki samochodowe dla niemowląt, są jednymi z najbezpieczniejszych znanych fotelików, ponieważ ustawione są tyłem do kierunku jazdy oraz posiadają uchwyt zabezpieczający.

Polecany fotelik samochodowy niemowlęcy niemieckiej produkcji Cybex Aton M i-Size, to fotelik niemowlęcy dla dzieci od urodzenia do maksymalnie 13 kg. Jest to fotelik dostępny wraz z bazą M, spełnia rygorystyczne wymogi i-Size. Od samych narodzin maluch może bezpiecznie podróżować w foteliku, tyłem do kierunku jazdy, a przy wyciągniętym uchwycie fotelik jest jeszcze bezpieczniejszy, gotowy do przenoszenia.

W foteliku zastosowane są unikalne systemy bezpieczeństwa, jak na przykład system ochrony bocznej L.S.P – czyli mocna obudowa fotelika, która w chwili kolizji drogowej absorbuje siłę uderzenia. Fotelik jest szeroki oraz komfortowy, posiada regulowany zagłówek w 11 pozycjach, który zapewnia dziecku wygodę, gdy siedzi one w foteliku, skutecznie ochrania główkę oraz ramiona dziecka.

Fotelik posiada również regulowane, miękkie szelki w kształcie litery „Y”, które napina się od dołu fotelika. Cybex Aton M i-Size jest lekki oraz zgodny co do najnowszych przepisów bezpieczeństwa. Fotelik może być używany z jedną bazą do dwóch fotelików z bazą Base M, a także wraz z modelem Sirona M2 i-Size. Fotelik Cybex Aton M można używać wraz ze stelażem do wózka Cybex, dzięki temu można stworzyć praktyczny system podróżny. Do fotelika można dokupić kilka przydatnych akcesoriów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.