Fajna koszulka dla dziecka – szybko i tanio!

Dziecko w koszulce na łące

Dzieci też lubią dobrze wyglądać. Wie to każdy rodzić, który choć raz przeżył jakieś zafiksowanie swojej latorośli w kierunku mody, albo nowego zainteresowania. Wtedy pojawia się potrzeba zaakcentowania swojego hobby, czy też bycia modnym w danej chwili. Czasami, niektóre dzieci chcą wręcz wyróżnia się pośród rówieśników. Do zaspokojenia takich ambicji zawsze służyły nadruki na koszulkach. Wyraz indywidualności, przynależności i zwyczajnego „szpanu”. Uniwersalne, są zawsze super… i drogie. Co jednak, gdyby można było to zmienić? Oto prasowanki na koszulki!

Design w domu

Możliwość stworzenia nadruku na koszulce własnego pomysłu jest wspaniałą sprawą! Otwiera masę nowych możliwości, zarówno przed rodzicami, jak i dzieckiem. Może ono wcielić się w rolę prawdziwego designera, kreując coś zupełnie nowego pod własne preferencje. Dla rodzica gratka może płynąć też z oszczędności na tego typu zabawie, wystarczy bowiem prasowanka na koszulkęi z nieco tańszego ubrania stworzone zostanie coś cieszącego oko dziecka. Tym bardziej, że w każdym domu znajdują się akcesoria do wykonania takiego ulepszenia.

Wybór samych prasowanek również jest naprawdę spory:

Na szczególną uwagę zasługują szczególnie te dwa ostatnie rodzaje. Dają bowiem dużą swobodę w kreowaniu przyszłego wizerunku koszulki. Blueprinty bowiem ,wystarczy zamówić w postaci czystych kartek do zadrukowania i przygotować w drukarce. Prasowanki na zamówienie zawsze zostaną wykonane przez dystrybutora godnie z indywidualnymi preferancjami.

Prasowanka na koszulkę – jak wykonać

Sprawa jest dosyć prosta. Do wykonania prasowanki potrzebne będą żelazko, miejsce do prasowania i papier do pieczenia. Na wyprasowanej koszulce układa się wcześniej zaplanowany wzór z prasowanek, niezależnie jakiego rodzaju. Różnią się one jedynie tym, że blueprintów wcześniej nie trzeba odklejać ze specjalnej kartki. Żelazko należy ustawić na najwyższe ciepło, wcześniej wyłączyć tryb pary. Następnie, przykryta papierem do pieczenia, prasowanka na koszulkę musi zostać dokładnie sprasowana okrężnymi ruchami, ewentualnie dociśnięta do materiału. Czas trwania takiego zabiegu zależny jest od modelu oraz wielkości nalepki. Zazwyczaj waha się od kilkunastu sekund do trzech minut. Po tym czasie można zdjąć papier i cieszyć się nowym wyglądem koszulki! Co do trwałości takiej ozdoby producent zaleca zazwyczaj, by pierwsze pranie ubrania wykonać dopiero 48 godzin po naklejeniu, aby klej mógł stężeć. Następnie będzie już ona trzymać się jak należy.

Prasowanki na koszulki to doskonały wynalazek dla każdego dziecka, któremu marzy się rola małego designera. Dzięki nim bardzo tanio i z niewielką pomocą osoby dorosłej może stwory bardzo ciekawe, oryginalne wzory. Niesie to pewną wartość edukacyjną. W razie gdyby po jakimś czasie koszulka się znudziła, nie będzie dużym wydatkiem. Zabawy zaś jest przy tym co niemiara.

One Reply to “Fajna koszulka dla dziecka – szybko i tanio!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.