Gdzie wykorzystujemy daszki szklane?

Szklany daszek zamontowany nad drzwiami wejściowymi

Artykuł sponsorowany.

Nowoczesne daszki szklane są jednym z częściej wybieranych rozwiązań nad drzwi prowadzące do lokali usługowych, urzędów, sklepów i biurowców. W ostatnich latach zyskały popularność również wśród użytkowników prywatnych, którzy montują je przy wejściu do swoich domów. Doceniamy je za ich funkcjonalność i elegancki design, który wpisuje się w obecnie modne minimalistyczne trendy. Zobacz, co warto o nich wiedzieć i gdzie znajdują swoje zastosowanie.

Daszki szklane z oferty współczesnych producentów sprawnie łączą w jednym projekcie pożądaną przez użytkowników funkcjonalność i modną obecnie stylistykę. Są minimalistyczne, a jednocześnie oferują niebywałą trwałość i zapewniają potrzebną ochronę. To udoskonalone wersje dotychczas stosowanych rozwiązań z tworzywa sztucznego, które zupełnie zdeklasowały swoich poprzedników. Sprawdź, gdzie znajdą swoje zastosowanie i przekonaj się, dlaczego warto się na nie zdecydować.

Daszki szklane – zastosowanie

Nie da się ukryć, że daszki szklane najczęściej wykorzystuje się w lokalach usługowych. Pojawiają się nad drzwiami wejściowymi, by chronić pojawiających się klientów przed deszczem lub słońcem. Przedsiębiorcy doceniają je ze względu na ich ponadczasową stylistykę oraz możliwość personalizacji. Naniesione zdobienia czy barwienie mogą sprawić, że ich lokale będą wyróżniały się na tle konkurencji.

Nowoczesne daszki szklane pojawiają się również przy wejściach do dużych biurowców. Tu także odpowiadają za ochronę pojawiających się osób – dają bowiem możliwość skrycia się przed zacinającym deszczem czy nieprzyjemnymi opadami śniegu. W lecie natomiast zapewniają pożądaną odrobinę cienia. Oprócz tego, mogą stanowić zabezpieczenie dla wszystkich znajdujących się pod nimi elementów: logotypu czy samych drzwi. Im mniejszy wpływ mają na nie czynniki atmosferyczne, tym rzadziej pojawia się konieczność ich renowacji czy wymiany.

Gdzie jeszcze mogą pojawić się daszki szklane? Okazuje się, że decydują się na nie także właściciele restauracji czy hoteli (z dokładnie tych samych przyczyn, które wymieniliśmy wyżej). Znajdujemy je także przy wejściach do klatek bloków – pozwalają w dobrych warunkach znaleźć zagubione na dnie torebki klucze. Ich funkcjonalność została doceniona też przez prywatnych inwestorów, dlatego daszki szklane coraz częściej pojawiają się również nad drzwiami domów prywatnych.

Gdzie zamówić nowoczesne daszki szklane?

Nowoczesne daszki szklane są wykonane z wysokiej jakości szkła hartowanego o wysokim stopniu trwałości. Wyróżniają się więc dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne czy ciężar. Nie wpływają na nie negatywnie również czynniki atmosferyczne. W przeciwieństwie do modeli wykonanych z tworzyw sztucznych, nie pojawiają się na nich wyraźne ślady użytkowania mimo upływu czasu. Bardzo ważne jest jednak to, by wybrać projekty od sprawdzonego sprzedawcy.

Gdziekolwiek planujesz zamontować wybrane daszki szklane, ich wysoka jakość zawsze będzie tak samo ważna. Właśnie dlatego warto skorzystać z usług doświadczonych specjalistów. Najlepsze projekty oferuje firma AVIS, którą tworzy zespół od lat współpracujący z polskimi klientami i dobrze zapoznany z tutejszymi potrzebami. W ich ofercie znajdziesz daszki szklane przygotowane wyłącznie z certyfikowanych komponentów spełniających rygorystyczne normy pod względem bezpieczeństwa. Wykorzystują najlepsze elementy mocujące, dzięki czemu projekty łączą wytrzymałość, ergonomię i elegancję. Współpraca z nimi to dla ciebie gwarancja zadowolenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.