Ile kosztuje wykrycie zdrady przez detektywa?

Detaktyw zajmuje się wykryciem zdrad

Artykuł partnera.

Wykrywanie zdrad jest jednym z najczęściej zlecanych detektywowi zadań – w niektórych agencjach nawet ponad połowa zleceń obejmuje właśnie poszukiwanie dowodów na niewierność partnera. Jeśli masz podejrzenia o to, że druga strona Cię zdradza, to właśnie skorzystanie z usług fachowego detektywa będzie najłatwiejszym sposobem na rozwianie wątpliwości. Wiele osób obawia się jednak wysokich cen takich usług. Czy faktycznie jest się czego bać? Czy wykrywanie zdrady małżeńskiej jest kosztowne?

Detektyw od zdrad Warszawa – dlaczego warto?

Przyłapanie niewiernego partnera na „gorącym uczynku” z pewnością byłoby rozwiewającym wątpliwości i motywującym do podjęcia zdecydowanych działań. Jednak będąc szczerym, jest dość nieprawdopodobne, że samodzielnie będziesz w stanie z powodzeniem zebrać wymagane dowody. Dlaczego? Ponieważ nie dysponujesz ani doświadczeniem, ani sprzętem potrzebnym do zdobycia informacji, bez ryzyka „wpadki” i wykrycia przez partnera. To właśnie brak doświadczenia, zaangażowanie emocjonalne w sprawę czy fakt, że partner zna Cię i Twoje nawyki mogą sprawić, że szybko odkryje Twoje plany. Dlatego właśnie bezpieczniejszą opcją jest zlecenie wykrywania zdrad prywatnemu detektywowi i spokojne oczekiwanie na przygotowany raport, wraz z dowodami, które możesz również wykorzystać w ewentualnej sprawie sądowej.

Ile kosztuje detektyw od zdrad – czy to się opłaca?

To właśnie obawy o wysokie koszty, z którymi kojarzą się usługi detektywistyczne, powstrzymuje wiele osób przed rozwianiem swoich wątpliwości i podejrzeń. A przecież zdecydowanie lepiej dowiedzieć się, jaka jest prawda i podjąć świadomą decyzję, np. o zakończeniu związku, niż przez lata trwać w podejrzliwości i niepewności, która bez wątpienia będzie odbijała się na waszych relacjach. Jeśli z kolei Twój partner odkryje, że starasz się go śledzić, to nie tylko ucierpi na tym jego zaufanie do Ciebie (co byłoby niepowetowaną stratą, jeśli okaże się niewinny), ale również wykrycie ewentualnych dowodów przez specjalistę będzie utrudnione, choćby z uwagi na większą podejrzliwość i lepsze ukrywanie się przez partnera. W dodatku taka usługa kosztuje mniej, niż mogłoby się wydawać.

Ile kosztuje wykrycie zdrad przez detektywa?

Każdy przypadek jest inny i warto mieć na uwadze, że na to, jaki rachunek wystawi Ci detektyw od zdrad, ma wpływ m.in. skomplikowanie całej sytuacji oraz czasochłonność niezbędnych do podjęcia działań. Jak podaje znana Agencja Detektywistyczna Pozaroszczyk zwykle koszty rozpoczynają się od 1200 złotych, w przypadku prostych spraw, których rozwiązanie nie będzie wymagało zbyt wielu godzin obserwacji. Nie są to zbyt wygórowane koszty, zważywszy na wagę decyzji podejmowanej dzięki pozyskanym przez detektywa informacjom. Niekiedy oczywiście konieczne będą dodatkowe obserwacje – szczególnie, jeśli partner czy małżonek nabrał już podejrzeń (np. po nieudanej próbie obserwowania, dlatego tak ważne jest od początku korzystanie z profesjonalnej pomocy), co odbije się również na cenie takiej usługi. Każda kolejna godzina oznacza zazwyczaj około 150 złotych dopłaty. Niełatwo więc policzyć, że zbieranie dowodów na zdradę będzie kosztowało od 1200 do 2000-2500 złotych w zdecydowanej większości przypadków. Zresztą więcej informacji o cenach za wykrycie zdrady znajdzie tutaj. Czy to dużo za rozwianie swoich wątpliwości i podjęcie świadomej decyzji dotyczącej wspólnego życia? Na to pytanie musi już każdy sobie odpowiedzieć.

Czy warto kierować się wyłącznie ceną?

Nikt z nas nie lubi przepłacać – nic więc dziwnego, że udając się do detektywa, również nie mamy ochoty płacić więcej niż to niezbędne. Jednak kierowanie się wyłącznie oczekiwaną przez detektyw cena zdrada to nie do końca najlepsze rozwiązanie. Być może uda się nieco zaoszczędzić, ale co z tego, jeśli obarczone to będzie sporym marginesem błędu, a źle wykonane obserwacje poskutkować mogą większym skomplikowaniem całej sprawy i koniecznością spędzenia większej ilości czasu (co przekłada się na wyższe wydatki), aby osiągnąć zamierzony efekt.

Jeśli chcesz mieć pewność, że zostanie wykryta i odpowiednio udokumentowana przez detektywa zdrada, to warto postawić na fachowca, który nie tylko wykaże się uprawnieniami czy sprzętem, ale również doświadczeniem. Da Ci to pewność, że zdobyte przez niego dowody pozwolą Ci na podjęcie ważnych życiowo decyzji, ale również zdobyte zostaną całkowicie zgodnie z prawem, co umożliwi ich wykorzystanie podczas rozpraw sądowych. Detektyw może ponadto zeznawać w sądzie w charakterze świadka, co dodatkowo ułatwi uzyskanie oczekiwanego wyniku. Warto więc postawić na fachowca i pozbyć się wątpliwości, a także uporządkować swoje życie.

Więcej informacji na stronie Agencji Detektywistycznej Pozaroszczyk https://www.pozaroszczyk.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.