Laser do zadań specjalnych ClearSkin PRO Special Edition: usuwanie zmarszczek, blizn i rozstępów

Kobieta po leaserze ktry usunął zmarszczki

Czy można uzyskać wymierne efekty odmładzania, stosując mało inwazyjną technologię, która nie uszkadza powierzchni skóry? Tak, w ten sposób działa właśnie laser frakcyjny nieablacyjny ClearSkin PRO Special Edition. Służy on nie tylko do usuwania skutków starzenia się skóry, ale też do leczenia takich zmian, jak zmarszczki czy blizny. Przeczytaj, na czym polega laserowe usuwanie zmarszczek.

Odmładzanie laserem frakcyjnym nieablacyjnym

Lasery używane do zabiegów odmładzających to głównie lasery frakcyjne, które można podzielić na ablacyjne i nieablacyjne. Te pierwsze są bardziej agresywne, ponieważ uszkadzają powierzchnię skóry i wymagają dłuższej rekonwalescencji. Z kolei laserowe usuwanie zmarszczek przy pomocy urządzenia nieablacyjnego jest dużo mniej inwazyjne, a równie skuteczne. Polega na kontrolowanym podgrzewaniu wewnętrznej warstwy skóry i stymulowaniu powstawania nowych włókien kolagenowych, przy czym warstwa rogowa naskórka oraz skóra właściwa zostają nienaruszone.

Laseroterapia frakcyjna działa na zasadzie wytworzenia tzw. wewnątrzskórnych kolumn kontrolowanego oparzenia. Nieablacyjne działanie lasera umożliwia termiczne zniszczenie komórek, znajdujących się w głębokich warstwach skóry. Energia lasera stymuluje koagulację białek i odparowanie wody. Efektem jest wygładzenie wszelkich nierówności skórnych. Odmładzanie laserem nieablacyjnym jest bezpieczne i komfortowe również dlatego, że kontrolowanym, precyzyjnym mikrouszkodzeniom towarzyszy chłodzenie kontaktowe.

Laserowe usuwanie zmarszczek przy pomocy ClearSkin PRO Special Edition

Jak zauważają specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie wyjątkowe wyniki w laserowym usuwaniu zmarszczek oraz redukcji blizn ClearSkin PRO Special Edition zawdzięcza dwukrotnie wyższej mocy od swoich poprzedników. Wiązka lasera o długości 1540 nm wnika głęboko w skórę, powodując mikrouszkodzenia termiczne, które prowadzą do regeneracji tkanki i namnażania się włókien kolagenowych oraz elastyny. Mała plamka zabiegowa daje możliwość niezwykłej precyzji. Wszystko to przekłada się na spektakularne efekty w postaci poprawy kondycji skóry. ClearSkin PRO Special Edition to prawdziwa rewolucja w laserowym odmładzaniu twarzy – wyraźnie poprawia napięcie i gęstość skóry, spłyca zmarszczki, wyrównuje koloryt.

Przebudowa skóry zainicjowana podczas odmładzania twarzy laserem ClearSkin PRO Special Edition skutkuje widoczną poprawą kondycji skóry i głęboką rewitalizacją. Rezultaty stają się widoczne stopniowo. Pełnymi efektami odmłodzonej i ujędrnionej skóry o wyrównanym kolorycie można cieszyć się po około 3 miesiącach po zabiegu.

Laseroterapia – blizny i rozstępy na celowniku

Zabieg ClearSkin PRO Specjal Edition służy nie tylko do laserowego usuwania zmarszczek. Stanowi także nową jakość usuwania blizn i rozstępów. Wywołując kontrolowane mikrouszkodzenia w skórze, wpływa na tworzenie się nowych warstw skóry, które uzupełniają istniejące ubytki.

Wysoka skuteczność tego lasera sprawia, że jest on w stanie wyleczyć nawet stare blizny o różnej genezie, np. potrądzikowe, powypadkowe czy pooperacyjne, także po cesarskim cięciu. Sprawdza się w usuwaniu zarówno rozstępów czerwonych (świeżych), jak i białych (dojrzałych) na brzuchu, piersiach, udach, pośladkach, rękach, plecach oraz ramionach. Trzeba jednak pamiętać, że efekt redukcji blizn i rozstępów po laserowym odmładzaniu skóry zachodzi stopniowo wraz z procesem regeneracji skóry. W większości przypadków trzeba zastosować serię kilku zabiegów, aby uzyskać optymalne efekty.

W razie innych pytań na temat laseroterapii zapraszamy do kontaktu z ekspertami z Kliniki Miracki w Warszawie i Katowicach.

One Reply to “Laser do zadań specjalnych ClearSkin PRO Special Edition: usuwanie zmarszczek, blizn i rozstępów”

  1. Już od jakiegoś czasu myślę o tym aby usunąć blizny na ramieniu. To bardzo dla mnie krępujące, ale z drugiej strony zawsze bałam się takich zabiegów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.