Materac dla dziecka

Artykuł sponsorowany.

Wybór materaca dla dziecka, wbrew pozorom wcale nie jest takim trudnym zadaniem. Jest natomiast kwestią kluczową, aby zapewnić mu zdrowy, komfortowy sen.

Wpływ dobrego snu na rozwój dziecka

Naukowcy już od jakiegoś czasu dowodzą, że sen jest kluczowym czynnikiem w prawidłowym rozwoju dziecka. Przede wszystkim wpływa na jego rozwój neurologiczny, który jest proporcjonalny do jakości jego snu. Oprócz tego, prawidłowo dobrane materace dziecięce, zmniejszają ryzyko skrzywień kręgosłupa i innych jego deformacji. Warto zatem poświęcić chwilę i dobrać odpowiedni materac.

Unikatowy materac – Hilding Safety Smyk

Na rynku można znaleźć wiele firm, które oferują dziecięce materace, warto jednak zainteresować się firmą Hilding. W swojej ofercie posiada materac Safety Smyk, będący unikatowym materacem na polskim rynku. Na czym polega jego fenomen? Przede wszystkim na zastosowaniu innowacyjnej pianki Velvet Touch, zaprojektowanej dla marki Hilding przez znakomitych inżynierów. Jest ona delikatna w dotyku, pomaga zachować odpowiedni poziom wentylacji i sprężystości. Oprócz tego, materac Safety Smyk jest wyprofilowany na kształt łódki tak, aby dziecku było trudniej z niego wypaść.

Hilding Kołysanka

Kolejny materac z kolekcji dziecięcej, który niewątpliwie wyróżnia się na rynku. Jest to materac dwustronny, wewnątrz utwardzony odpowiednio dobraną warstwą kokosu i otoczony pianką Flexifoam. Należy do grupy materaców twardych, jednak ukrytych pod mięciutką i delikatną tkaniną w dziecięce wzorki.

Hilding Dobranocka

Jeden z najpopularniejszych materaców tej firmy. W całości wykonany z pianki Flexifoam, która zapewnia dobrą wentylacje, poprzez porowatą strukturę i nacięcia. Materac ten gwarantuje każdemu dziecku zdrowy i komfortowy sen, a dołączony do niego pokrowiec z miękkiej tkaniny, pomaga utrzymać go w czystości.

Warto podkreślić, że każdy materac dziecięcy marki Hilding, posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka oraz jest przeznaczony dla niemowląt od pierwszych dni życia.

O czym warto pamiętać?

Wybierając materace dziecięce, powinniśmy przede wszystkim sprawdzić czy dany producent posiada niezbędne atesty i certyfikaty. W taki sposób zapewnimy naszemu dziecku zdrowy i bezpieczny sen, a przecież to jest priorytetem dla nas wszystkich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.