Na co iść z dzieckiem do kina?

animacja

Wyprawa do kina to wielka frajda dla dziecka. Tym bardziej jeśli jest to pierwsze takie wyjście. Warto nie tylko wybrać odpowiedni film animowany, ale też przygotować dziecko odnośnie odpowiedniego zachowania w kinie.

Animowane premiery w 2019 roku

W tym roku ma się ukazać wiele ciekawych tytułów, które warto będzie obejrzeć z dzieckiem. Oczywiście to czy maluchowi się spodoba dany film zależy od jego ulubionych postaci. Dlatego lepiej zawczasu sprawdzić czy przypadnie mu do gustu, puszczając na przykład zwiastun. Dziecko będzie na pewno zachwycone, jeśli pozwolimy mu zadecydować na jaki film pójdzie.

Corgi, psiak królowej

Zapowiadana z takim rozmachem bajka musi być genialna. To nie tylko opowieść o pałacowym życiu i kalejdoskopach losu. Pokazana w prześmieszny sposób historia Rexa, to przesłanie do najmłodszych. Oglądając przygody psiaka dowiedzą się nasze pociechy jak rozsądnie należy dobierać przyjaciół. Razem z bohaterem poznają uczucie rozczarowania, braku nadziei, a co najważniejsze, sposobu na odbicie się od dna. Corgi nauczy wszystkich, jak mimo przeciwności za nic się nie poddawać.

Kacper i Emma szukają skarbu

To kolejna propozycja. Może nie jest to animowana produkcja, ale starsze przedszkolaki chętnie się dowiedzą, co by było gdyby… otworzyć zamkniętą skrzynię. Emma i Kacper właśnie taką znaleźli. Jednak prawdziwa przygoda zaczyna się dopiero po tym, jak udaje im się wyciągnąć jej zawartość na światło dzienne.

popcorn
Źródło: pixabay.com

Robaczki z zaginionej dżungli

Splotem okoliczności mała biedronka zostaje oderwana od rodziny oraz kochającego tatusia. Jak sobie poradzi sama na tropikalnej wyspie? O nic się nie martwcie – ojciec rusza jej z pomocą i czasem wykazując się mniejszą lub większą nieporadnością odnajduje swoje maleństwo. Jednak nieodrodna córeczka tatusia okazuje się bardzo przedsiębiorczą biedronką, która nie załamuje skrzydeł tylko bierze się do pracy. O tym, jak sobie radzi mała biedroneczka dowiecie się już w marcu.

Wielki powrót – „Kraina Lodu 2”

Premiera drugiej części Krainy Lodu to coś, na co czekają małe dziewczynki. Ta bajka na pewno nie zostanie przez nie pominięta. Jeśli chcemy sprawić naszej domowej księżniczce miły prezent to bilet do kina na ten film będzie nim na pewno. Nie ma się zresztą co dziwić, pierwsza część porządnie chwyciła za serce, pokazując świat nie tylko w białych czy czarnych kolorach. Trochę szarości, przyjaźń z przypadku i poczucie humoru Anny chwytają za serce.

Artykuł powstał przy współpracy z siecią kin OH KINO we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.