Rodzaje fotokalendarzy

Kilka rodzai fotokalendarzy wisi na ścianie w mieszkaniu

Jakie jeszcze fotokalendarze poza ściennym dostępne są w sprzedaży? Który z nich będzie lepszym wyborem?

Kalendarze ścienne ze zdjęciami

Najbardziej popularny to ten kalendarz, który wieszamy w domu na ścianie. Zwykle jego miejsce znajduje się w kuchni, salonie lub sypialni. Ważną kwestią jest bowiem zapewnienie sobie do niego stałego dostępu, by każdego dnia móc zerknąć na datę. Modny kalendarz A3 poza funkcją informacyjną, może jednocześnie pełnić funkcję estetycznej ozdoby. Własne zdjęcie na niemal całą stronę pozwoli Ci nadać pomieszczeniu wyjątkowego charakteru. Niech na każdej z 12 stron znajdzie się fotografia naładowana emocjami, wzruszająca, wywołująca dumę, albo uśmiech radości. Wybierz zdjęcia z ostatniego roku albo inne, które są dla Ciebie ważne, dodają odwagi, motywują, podnoszą poczucie własnej wartości, przypominają o tym, co Cię napędza do działania.

Fotokalendarze biurkowe

Kalendarz stojący to świetny gadżet na biurko w domowym gabinecie, jak również w pracy. Dzięki prywatnym fotografiom bliskich mogą oni być zawsze przy Tobie, nawet w trudnych służbowych chwilach. A może wolisz kalendarz ze zdjęciami z ferii lub wakacji, by móc z niecierpliwością wyczekiwać kolejnych wymarzonych wyjazdów? Wybierz kalendarz poziomy lub pionowy, z dużym zdjęciem albo mniejszym. Który będzie się lepiej prezentował na Twoim biurku?

Kalendarz kieszonkowy z własnymi zdjęciami

To niewielki kalendarz w formie książki, który pomoże Ci się zorganizować. Zmieści się do plecaka, torby na laptopa, czy damskiej torebki. Idealny planer szkolny, służbowy oraz prywatny, dla każdego, kto ma wiele zajęć, spotkań, obowiązków, projektów. Dzięki dodatkowi w postaci własnych zdjęć, taki kalendarz kieszonkowy staje się bardzo osobisty.

Terminarz rodzinny ze zdjęciami

Szukasz kalendarza dla całej rodziny? Wybierz terminarz ścienny, w którym każdy członek rodziny będzie miał swoją rubrykę na ważne wpisy. Dzięki temu nie będziesz się zastanawiać, kto ma wizytę u okulisty, a kto jedzie na przegląd samochodu. Idealnie, jeżeli możecie ostatnią kolumnę wykorzystać na wspólne plany, wycieczki, wyjazdy czy nawet filmowe wieczory przed telewizorem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.