Speed dating – czym są szybkie randki?

Kobieta z mężczyzna stworzyli pare po speed datingu

Artykuł sponsorowany.

Speed dating to popularny sposób nawiązywania nowych relacji, zazwyczaj o charakterze miłosnym. Uczestnicy mają możliwość rozmowy między sobą, dzięki krótkim sesjom ograniczonych czasowo. Co jeszcze warto wiedzieć o tej formie randkowania?

Od pewnego czasu, w wielu miastach Polski, takich jak: Kraków, Katowice, Wrocław, Warszawa, Poznań, Gdańsk – spotkać się można z imprezami typu speed dating. Jest to świetna możliwość, nie tylko dla osób odczuwających samotność. Szybkie randki pomagają poznawać nowe osoby, zawierać przyjaźnie na długie lata, a nawet spotkać miłość swojego życia. Niestety praca po godzinach, brak wyjść oraz spotkań towarzyskich ograniczają możliwości poznawania płci przeciwnej. Wbrew temu, co piszą w literaturze pięknej, miłość rzadko spotyka się na ulicy. Czasem trzeba pomóc swojemu przeznaczeniu i taką możliwość dają MiniRandki.pl.

Dla kogo są szybkie randki?

Tak naprawdę dla każdej osoby, która chciałaby zmienić coś w swoim życiu – dodać trochę emocji do dnia codziennego. Natomiast cała idea speed datingu stworzona została dla singli, chcących znaleźć swoją drugą połówkę i stworzyć udany związek. Ta forma randek sprawdzi się idealnie dla osób, którym brakuje czasu – studentów, pracowników biorących często nadgodziny, a nawet ludzi unikających nawiązywania nowych relacji w życiu codziennym. Poznawanie się wzajemne w takich warunkach jest gwarancją spotkania interesujących uczestników. Każdy z nich jest konkretny i wie, czego oczekuje od przyszłego partnera, ale i od siebie.  Ponadto uczestnictwo w imprezach randkowych, pozwala na szlifowanie umiejętności komunikacyjnych i pozbycie się ograniczającego zawstydzenia.

W jaki sposób zapisać się na imprezę?

Na stronie MiniRandki.pl dostępny jest kalendarz, pokazuje on terminy organizowanych wydarzeń. Wystarczy wybrać datę najbardziej odpowiednią dla siebie oraz zapisać się poprzez stronę. Aby dołączyć do szybkich randek, należy podać imię, adres mailowy, numer telefonu, wiek oraz płeć. Na końcu należy dokonać płatności. Przed dołączeniem do wydarzenia, warto poczytać opinie wcześniejszych uczestników – pomogą one dowiedzieć się, czego powinniśmy się spodziewać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.