Stylowy i oryginalny stolik dla dziecka

dziewczynka maluje obrazki przy stoliku dzieciencym

Artykuł sponsorowany.

Jak radzisz sobie z aranżacją dziecięcego pokoju? Które elementy są dla Ciebie najważniejsze w wystroju wnętrza pokoiku, a o jakim wyposażeniu nawet nie myślisz? Łóżko, regał, szafa. Czy myślisz również o takim meblu, jak stolik dla dzieci? Czy jest on niezbędny w pokoju malucha? W przypadku starszych dzieci wystarczy biurko, które jest niezbędne przy nauce i odrabianiu lekcji, co jednak w przypadku pokoju kilkuletniego dziecka?

Sprawdź ofertę sklepu Teddy Room — specjalistów od produktów dla najmłodszych użytkowników — świetnie przystosowanych, a w dodatku o bajkowym wymiarze. Projektanci i producenci tych rozwiązań dobrze wiedzą, czego potrzeba maluchom i na jakie rozwiązania liczą najmłodsi. Stoliki, krzesełka w wyjątkowych formach, kolorach i funkcjonalnościach — sprawdź, czy to spodoba się Twojemu dziecku.

Oryginalne produkty, czyli stolik dziecięcy w nietypowej formie

Bezpieczeństwo, wygoda, miejsce do spania i zabawy — kilka istotnych czynników rządzi rodzicami, którzy są w trakcie aranżacji dziecięcego pokoju. Które produkty są tutaj niezbędne, a o których można zapomnieć? Stolik i krzesełko w pokoju malucha stanowi alternatywę dla biurka czy wysokiego i mało funkcjonalnego w tym wieku stołu.

Jakie wyjątkowe rozwiązania wymyślili specjaliści z Teddy Room? Tutaj nie ma miejsca na nudę. Chociaż kolory produktów są stonowane, wyróżniają się pastelowymi barwami i ciepłymi, przyjemnymi dla oka kolorami, to sama ich forma jest już wyjątkowym sposobem wyrażenia dziecięcej wyobraźni. Każdy stolik, jak i krzesło znajdujące się w ofercie sklepu imituje kształty zwierząt, roślin, czy przedmiotów. Znajdziesz tu stolik chmurkę, krzesła motylki, misie, stolik z imitacją zamku. To zdecydowanie porusza wyobraźnię dziecka, ale i zachwyca niejednego dorosłego, który ceni sobie oryginalny design. To rozwiązania, które świetnie trafiają w gust najmłodszych. Nie musisz mieć wątpliwości. Twoje dziecko na pewno będzie korzystać z tych wyjątkowych produktów każdego dnia.

Funkcjonalne rozwiązania — po co dziecku stolik?

Jeśli przekonuje nas już sam design produktu, warto przejść do jego cech funkcjonalnych. Czy tutaj również zgodnie można stwierdzić, że stolik sprawdzi się w dziecięcym pokoju i jest produktem, który może okazać się niezbędny? Specjaliści z Teddy Room nie mieli wątpliwości. Dziecko do prawidłowego rozwoju potrzebuje takich aktywności, jak rysowanie, malowanie, układanie puzzli i innych układanek, klocków, czytania i przeglądania bajek. To wszystko może robić przy stoliku, ustalając jednocześnie pozycję, która zapobiegnie krzywieniu kręgosłupa. Dopasuj stolik do wzrostu dziecka. To z jednej strony uniknie problemów z postawą, a z drugiej zapobiegnie upadkom z krzesła. Stoliki dostępne w ofercie Teddy Room to produkty, które są świetne dla aktywnych maluchów. Ciągła zmiana pozycji, siadanie przy stoliku, wstawanie od niego — nie zdałby tutaj egzaminu wysoki stół z krzesłem, z którego dziecko ciągle musi zeskakiwać.

Bezpieczne rozwiązania dla najmłodszych użytkowników

Na koniec należy zapytać o jeden bardzo istotny aspekt w kwestii produktów dla dzieci, a mianowicie tworzenie produktów zgodnie z bezpieczeństwem. Wszystkie meble i akcesoria z oferty sklepu Teddy Room to rozwiązania, które zostały świetnie przemyślane pod względem jakości oraz bezpieczeństwa. Solidne konstrukcje, trwałe i jakościowe drewno — zarówno sposób wykonania, jak i materiały, które zostały do tego wykorzystane to potwierdzenie najwyższego gatunku prezentowanego asortymentu. Blat oraz poszczególne elementy stolików i krzeseł pokryte zostały ekologicznymi i w pełni bezpiecznymi dla dzieci farbami. Specjaliści w każdym działaniu dążą do tego, aby oferować odbiorcom sprawdzone produkty, funkcjonalne, designerskie, ale przede wszystkim takie, które nie będą zagrażały bezpieczeństwu dziecka pod żadnym względem. Zaokrąglone krawędzie i rogi mebelków to dodatkowa forma zabezpieczenia, która pozwala uniknąć bolesnych uderzeń. Sprawdź ofertę specjalistów i postaw na jakościowe wyposażenie dziecięcej przestrzeni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.