Zegarki Bulova – amerykańska klasyka luksusu

Trzy zegarki stoja na wystawie sklepu

Artykuł sponsorowany.

Bulova jest jedną z najstarszych marek zegarków, jej historia sięga 1875 roku. Ze względu na wysoką jakość jest znana i rozpoznawalna na całym świecie. Twórca marki Józef Bulova jeszcze w latach 20. ubiegłego wieku zwrócił uwagę na standaryzację produkcji, umożliwiało to wykonywanie zegarków szybciej i taniej. Jako jeden z pierwszych zastosowała także reklamę w radiu, telewizji i gazetach, co pozwoliło na poznanie przez użytkowników dobrej jakości marki.

Bulova – cenione za dobrą jakość i oryginalny design

Józef Bulova, który w swoim pierwszym sklepie miał głównie biżuterię, a dopiero później zegarki, wychodził on z założenia, że zegarki same w sobie mogą być wyjątkową ozdobą. Wszystkie kolekcje marki są bardzo dobrej jakości, cechuje je niepowtarzalność i niezawodność. Zegarki Bulova to historia i klasyka tworzenia wyjątkowego produktu dostosowanego do dużych wymagań i potrzeb klientów. Modele występujące na rynku pokazują, że zegarki Bulova są bardzo zróżnicowane, warto w tym celu odwiedzić autoryzowany sklep z zegarkami. Kolekcja Bulova Classic charakteryzuje się minimalistycznym stylem i wyjątkową jakością elementów wewnątrz zegarka. Z kolei kolekcja Bulova Precisionist przeznaczona jest dla osób zainteresowanych posiadaniem zegarków zaopatrzonych w nowoczesną technologię kwarcową. Wykorzystywane są one jako zegarki dla nurków, ponieważ posiadają wodoszczelność aż do 30 barów. Zegarki z kolekcji Bulova Lunar Pilot Chornograph to specjalna edycja limitowana dla miłośników lotnictwa, kolekcja Marine Start została zaprojektowana dla osób uprawiających sporty wodne, są to zegarki wodoszczelne, stylizacja charakteryzuje się widocznymi śrubami imbusowymi. Szeroka rozpiętość stylistyczna, jaką charakteryzują się zegarki Bulovato przede wszystkim otwarcie na nowoczesne trendy i projekty stylistyczne.

Zegarek lezy na stole obok filiżanki

Zegarki Bulova – dlaczego warto?

Wyjątkowo piękne kolekcje Bulova to zegarki damskie z lini Diamond charakteryzuje się wkomponowanymi w obudowę zegarka małymi diamencikami mieniącymi się na ręce. Zegarki damskie z tej kolekcji są dopracowane we wszystkich szczegółach, każdy z nich posiada certyfikat potwierdzający autentyczność diamentów. Są one zaopatrzone w wysokiej jakości czasomierze, dzięki temu zegarek jest nie tylko luksusowy, ale przede wszystkim cechuje go wysoka jakość umożliwiająca przekazywanie takiej pamiątki z pokolenia na pokolenie. Z czasem ich wartość nie maleje, a wręcz przeciwnie rośnie.

Seria zegarków damskich Bulova Marine Star to charakterystycznie zaprojektowane ciemne i połyskliwe koperty, a także bransolety w tym kolorze. Z reguły jeden z tych elementów jest w jaśniejszym kolorze, w tym wypadku kontrastem dla ciemnych barw są fragmenty w kolorze różowego złota oraz diamenty. Zegarki Bulova z tej serii, to nie tylko urządzenia wskazujące czas, ale wyjątkowo eleganckie uzupełnienie stylizacji. Bulova Marine Star to zegarki wykonane ze stali szlachetnej, ceramiki, na pasku, bransolecie, w różnych kolorach, między innymi białym, stalowym, złotym i czarnym. Zegarki damskie z tej kolekcji charakteryzuje ponadczasowy design, połączenie klasycznej stylizacji z wyjątkowo kobiecym wykończeniem.

Mężczyzna z zegarkiem na dłoni

Bulova, czyli kwintesencja elegancji

Wysoka jakość zegarków Bulova to przede wszystkim zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Pierwsze zegarki Bulova były składane ręcznie oraz bogato zdobione drogimi kamieniami. Design tego typu przetrwał do tej pory w kolekcjach zegarków damskich, jest to klasyka i design w prawdziwie amerykańskim stylu. Zegarki Bulova w swoich kolekcjach odnoszą się do różnych wydarzeń historycznych, wprawiają w podziw dokładnością mierzenia czasu, stosowaniem precyzyjnych i nowoczesnych technologii oraz swoją funkcjonalnością. Obecnie specjalnością marki Bulova jest doskonalenie się w budowie mechanizmów kwarcowych.

Design jakimi się charakteryzują zegarki Bulova, jest rozpoznawalny na całym świecie. Rozpoznawalna i charakterystyczna dla marki jest seria Skeleton, modele tego typu mają odsłoniętą tarczę, dzięki temu cały precyzyjny mechanizm można cały czas obserwować. Szeroki wybór rozmiarów kopert umożliwia perfekcyjne dopasowanie wielkości zegarka do nadgarstka. Design wszystkich modeli można podzielić na: klasyczny, wizytowy i luksusowy. Decydując się na zegarek marki Bulova można mieć pewność udanej decyzji, która nigdy nie będzie podawana w wątpliwość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.